سایز:

قیمت : 146,640 تومان


قیمت : 222,300 تومان


قیمت : 306,072 تومان


قیمت : 1,638,000 تومان

♨️ چاشنی مرینیت پنیری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد کاربرد: گوشت، مرغ، ماهی و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع مرینیت های مرغ، ماهی، گوشت

اشتراک گذاری:

چاشنی مرینیت پنیری

مرینیت کردن یعنی مزه دار کردن گوشت، مرغ یا ماهی چند ساعت قبل از پخت. طعم های پنیری محبوب ترین طعم ها در میان مردم ساسر جهان هستند. بنابراین مرینیت پنیری هم یکی از محبوب ترین مرینیت ها می باشد.
گوهر طعم و مزه در مرینیت پنیری از بیش از 40 قلم ادویه و پنیر به کار برده است از جمله پنیر چدار، پنیر پارمزان، پودر پیاز، فلفل سیاه و ... . تمام مواد اولیه از بالاترین سطح کیفی برخوردار بوده و حتی پنیر های به کاربرده شده از مرغوب ترین نوع پنیر ها می باشند. این مرینیت هم باعث نرمی و لطافت غذا می شود و هم به دلیل استفاده از چند نوع پنیر طعم بسیار کامل و جذابی برای شما به ارمغان می آورد.

مرینیت پنیری 100% طبیعی بوده و فاقد هرگونه اسانس و رنگ می باشد با فرمولی منحصر به گوهر طعم و مزه ارائه گردیده است. در این مرینیت تمام ادویه های مورد نیاز به کار رفته است به همین دلیل نیازی به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک نمی باشد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

موارد کاربرد: گوشت، مرغ، ماهی و ...

طریقه مصرف ادویه مرینیت پنیری

برای مزه دار کردن مواد ( گوشت یا مرغ یا ماهی یا...)؛ ابتدا مقدار اندکی روغن را روی قطعه ها اسپری کنید، سپس مقدار مورد نیاز از مرینیت را با آب خیلی کم ( در حدی که یک سس خیلی غلیظ شود) مخلوط کنید و بر روی قطعه های گوشت یا مرغ یا ... اضافه کنید به طوری که همه جای مواد آغشته به مرینیت شود. سپس روی آن را بپوشانید و صبر کنید تا مزه دار شود.
بهترین زمان برای مزه دار شدن حدود 12 تا 24 ساعت می باشد.
سپس می توانید  غذای خود را  گریل کنید، در تابه بپزید یا سرخ کنید و یا کباب کنید.
برای هر 1 کیلوگرم گوشت یا مرغ یا ... 1 تا 2 قاشق غذاخوری مرینیت نیاز است.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید