سایز:

قیمت : 85,540 تومان


قیمت : 129,675 تومان


قیمت : 178,542 تومان


قیمت : 955,500 تومان

♨️ پودر سوخاری سالسا

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری سالسا

سالسا یک چاشنی بسیار خوشمزه است. سس سالسا هم یکی از پرطرفدارترین سس های جهان می باشد. اگر به طعم سالسا علاقه مند هستید حتما از پودر سوخاری سالسا استفاده کنید. این پودر سوخاری کمی مایل به تندی می باشد. بهترین راه خوشمزه شدن یک سوخاری استفاده از یک پودر سوخاری مناسب و باکیفیت است. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد.

پودر سوخاری سالسای مجموعه گوهر طعم و مزه طعمی بسیار جذاب را برای شما به ارمغان آورده است. در این پودر سوخاری از حدود 25 قلم ادویه درجه یک و مرغوب از قبیل فلفل سیاه، پودر سیر، پاپریکا، زردچوبه و ... استفاده شده است. پودر سوخاری سالسا 100% طبیعی است و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است.
در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.
پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد.

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری سالسا

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست.
تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید