سایز:

قیمت : 127,088 تومان


قیمت : 192,660 تومان


قیمت : 265,252 تومان


قیمت : 1,419,600 تومان

♨️ چاشنی شله مشهدی

☰ 100% طبیعی
☰ دارای بیش از 30 قلم ادویه
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای ایرانی و سنتی

اشتراک گذاری:

چاشنی شله مشهدی

شله یک غذای مشهدی است که در میان ما ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است. عمدتا این غذا به عنوان نذری تهیه می‌شود. و بیشتر مشهدی ها این شله را با قیمه سرو می‌کنند. مهم ترین عامل طعم لذیذ این غذا ادویه‌های به‌کار رفته در آن است. چاشنی شله مشهدی یکی از چاشنی‌های مجموعه گوهر طعم و مزه است که با بیش از ۳۰ قلم از ادویه‌جات گرم و مقوی تهیه شده است. برخی از این ادویه‌ها: فلفل، جوزهندی، میخک، دارچین و ...

استفاده از چاشنی نه تنها طعم بسیار خوشایندی به غذا می‌دهد بلکه باعث می‌شود نفخ و سردی غدا که به خاطر حبوبات مصرفی‌اش در آن ایجاد شده، را از بین ببرد. این چاشنی مانند دیگر محصولات ما ۱۰۰٪ طبیعی بوده و به صورت اختصاصی فرموله شده و در محیط کاملا بهداشتی فرآوری و تولید گردیده. این چاشنی نیاز شما به استفاده از ادویه‌ها حتی نمک از بین می‌برد و برای یک طعم فوق‌العاده‌ فقط کافی است به مقدار لازم از این چاشنی به شله اضافه کنید.

طریقه مصرف ادویه شله مشهدی

هنگام پخت بعد از له شدن و کشدار شدن شله، چاشنی شله مشهدی را اضافه نمایید.( اگر چاشنی در اندکی آب حل شود راحت‌تر با شله مخلوط می‌شود). میزان استفاده از از چاشنی هم به میزان غذا و ذائقه‌ی شما بستگی دارد.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید