سایز:

قیمت : 73,320 تومان


قیمت : 111,150 تومان


قیمت : 153,036 تومان


قیمت : 819,000 تومان

♨️ پودر سوخاری نرمال

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری نرمال

غذاهای سوخاری از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند و مهم ترین بخش در خوشمزه شدن این غذاها استفاده از پودر سوخاری مناسب است. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد. پودر سوخاری نرمال برای افراد ساده پسند در طعم که دوست دارند غذای سوخاری شان طعمی ساده تر داشته باشد مناسب است. ناگفته نماند که پودر سوخاری نرمال به هیچ عنوان ساده نیست بلکه منظور این است که طعم خاصی در آن غالب نیست. این پودر سوخاری ترکیبی از 20 قلم از ادویه جات بسیار باکیفیت و مرغوب از قبیل زردچوبه، پودر پیاز، فلفل سیاه ، پاپریکا و ... می باشد.

لازم به ذکر این ترکیب کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی و اسانس ندارد؛ همچنین این محصول هم به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید. پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری نرمال

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست.
تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید