سایز:

قیمت : 146,640 تومان


قیمت : 222,300 تومان


قیمت : 306,072 تومان


قیمت : 1,638,000 تومان

♨️ پودر سوخاری زعفرانی

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری زعفرانی

عطر و طعم زعفران برای تمام مردم خصوصا ایرانیان بسیار محبوب است. در پودر سوخاری زعفرانی شما هم زمان لذت میل کردن غذای سوخاری و لذت عطر و طعم زعفران را باهم می چشید. برای داشتن یک غذای سوخاری خوشمزه حتما باید از پودر سوخاری مناسب و باکیفیت استفاده کنید. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد.

گوهر طعم و مزه با ارائه پودر سوخاری زعفرانی یک طعم بسیار دلچسب را برای شما به ارمغان آورده است. زعفران به کار برده شده در این محصول مرغوب ترین و باکیفیت ترین نوع زعفران می باشد که باعث عطر و طعم و رنگ بی نظیری در غذای سوخاری شما میشود. در این چاشنی 20 قلم ادویه درجه یک از جمله زعفران، فلفل سیاه، پودر سیر و ... به کار رفته است.

پودر سوخاری زعفرانی گوهر طعم و مزه 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری و مخصوص توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید. پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد.

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری زعفرانی

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست. تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید