سایز:

قیمت : 134,420 تومان


قیمت : 203,775 تومان


قیمت : 280,566 تومان


قیمت : 1,501,500 تومان

♨️ چاشنی فلافل پنیری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی نزدیک به 30 قلم از ادویه‌جات گرم و مقوی نظیر فلفل سیاه، پودر سیر، زردچوبه، پودر پیاز و ... به کار رفته است

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع ناگت و فلافل

اشتراک گذاری:

چاشنی فلافل پنیری

طرفداران طعم‌های پنیری بسیار زیاد هستند. خبر خوب برای این افراد این است که چاشنی فلافل پنیری هم‌زمان لذت میل کردن فلافل و عطر و طعم جذاب پنیر را به شما می‌دهد. ابتدا باید دانست فلافل یک غذای اصالتا لبنانی می باشد که در میان ما ایرانیان این غذا با نام فلافل آبادانی مشهور می‌باشد.

فلافل بر پایه نخود می‌باشد و به همین خاطر، طعم خاصی ندارد پس فقط با استفاده از چاشنی و ادویه‌های مناسب می‌‍‌توان به این غذا عطر و طعمی دل‌انگیز بخشید. گوهر طعم و مزه با ارائه چاشنی فلافل پنیری طعمی بسیار خوشایند و متفاوت را برای شما به ارمغان آورده است. در این چاشنی حدود 30 قلم ادویه‌جات و پنیرهای مختلف نظیر پنیر چدار، پودر سیر، پودر پیاز، فلفل سیاه و ... به‌کار رفته است. تمامی مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت می‌باشند. در این چاشنی هم مانند دیگر چاشنی‌های پنیری گوهر طعم و مزه از چندین نوع پنیر که همگی از باکیفیت‌ترین نوع پنیرها هستند استفاده شده است.

چاشنی فلافل پنیری هم 100% طبیعی است و هم به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

طریقه مصرف ادویه فلافل پنیری

فقط کافی است هنگام تهیه‌ی مایه فلافل بجای افزودن چندین ادویه؛ به مقداری که دوست دارید فلافل شما طعم‌دار شود از این چاشنی بیافزائید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید