سایز:

قیمت : 134,420 تومان


قیمت : 203,775 تومان


قیمت : 280,566 تومان


قیمت : 1,501,500 تومان

♨️ چاشنی فلافل نرمال

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی نزدیک به 30 قلم از ادویه‌جات گرم و مقوی نظیر فلفل سیاه، پودر سیر، زردچوبه، پودر پیاز و ... به کار رفته است

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع ناگت و فلافل

اشتراک گذاری:

چاشنی فلافل دودی

طعم‌های دودی یا باربیکیو همیشه طرفداران خاص خود را دارند. چاشنی فلافل دودی برای کسانی است که هم عاشق طعم‌های دودی و هم عاشق فلافل هستند. ابتدا باید دانست فلافل یک غذای اصالتا لبنانی می باشد که در میان ما ایرانیان این غذا با نام فلافل آبادانی مشهور می‌باشد.

چون فلافل بر پایه نخود می‌باشد هیچ طعمی ندارد و باید با استفاده از چاشنی و ادویه‌های مناسب به فلافل یک طعم خوشمزه داد.
گوهر طعم و مزه با ارائه چاشنی فلافل دودی کار شما را در پخت این غذای جنوبی بسیار راحت کرده است. در این چاشنی نزدیک به 30 قلم ادویه نظیر پودرسیر، پودرپیاز، زردچوبه و ... به کار رفته است که تمامی از بالاترین سطح کیفی برخوردار می‌باشد.

چاشنی فلافل دودی 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

طریقه مصرف ادویه فلافل دودی

فقط کافی است هنگام تهیه‌ی مایه فلافل بجای افزودن چندین ادویه؛ به مقداری که دوست دارید فلافل شما طعم‌دار شود از این چاشنی بیافزائید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید