سایز:

قیمت : 109,980 تومان


قیمت : 166,725 تومان


قیمت : 230,100 تومان


قیمت : 1,228,500 تومان

♨️ چاشنی نودل پنیری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی چندین نوع پنیر و ادویه‌جات درجه یک از قبیل پنیر پارمزان، پنیر چدار، فلفل سیاه و ... استفاده شده است.☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای ایتالیایی

اشتراک گذاری:

چاشنی نودل پنیری

نودل یک غذای سریع، آسان و به‌صرفه می‌باشد. چاشنی نودل پنیری گوهر طعم و مزه یکی از خوشمزه‌ترین چاشنی‌های نودل می‌باشد. در این چاشنی چندین نوع پنیر و ادویه‌جات درجه یک از قبیل پنیر پارمزان، پنیر چدار، فلفل سیاه و ... استفاده شده است. در چاشنی نودل پنیری طعم پنیر بر نودل غالب می‌باشد که به جهت اینکه از چندین نوع پنیر استفاده شده است این طعم بسیار جذاب و منحصر به فرد می‌باشد.

نودل به صورت رشته‌های سفید یا زرد می‌باشد که کاملا بی‌طعم است اما می‌توانید با استفاده از چاشنی‌های نودل گوهر طعم و مزه، آن را به یک غذای بسیار خوشمزه و مقوی تبدیل کنید؛ چراکه این چاشنی‌ها نه تنها عطر و طعم بی‌نظیری به نودل شما می‌دهد، بلکه به دلیل به‌کار بردن ادویه‌ها و سبزیجات مقوی و مرغوب، نودل را تبدیل به یک غذای مقوی هم می‌کند.

چاشنی نودل پنیری 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

طریقه مصرف چاشنی نودل پنیری

هنگام تهیه نودل، از چاشنی نودل به اندازه‌ای که دوست دارید غذای شما طعم‌دار شود اضافه نمایید. گوهر طعم و مزه ارائه‌دهنده متنوع‌ترین چاشنی‌های نودل می‌باشد.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید