سایز:

قیمت : 114,868 تومان


قیمت : 174,135 تومان


قیمت : 240,500 تومان


قیمت : 1,283,100 تومان

♨️ چاشنی سس سزار

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم ادویه‌جات بسیار عالی و مرغوب از قبیل پودر خردل، پودر سیر، سبزیجات معطر و... و پنیر پارمزان که طعمش را چند برابر خوشمزه تر کرده به کار رفته است.

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع سس ها

اشتراک گذاری:

چاشنی سس سزار

سس سزار از شناخته شده ترین سس ها در سراسر جهان است و بیشتر برای درست کردن سالاد سزار به کار می‌رود. اگر سالاد سزار با سس‌ مخصوصش سرو شود واقعا ترکیبی فوق‌العاده‌ خواهد شد. گوهر طعم و مزه برای ارزش دهی بیشتر به مشتریان عزیزش چاشنی مخصوص سزار را ارائه داده است که با استفاده از این چاشنی بدون زحمت طعم یک سزار خوشمزه را تجربه خواهید کرد. در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم ادویه‌جات بسیار عالی و مرغوب از قبیل پودر خردل، پودر سیر، سبزیجات معطر و... و پنیر پارمزان  که طعمش را چند برابر خوشمزه تر کرده به کار رفته است.

چاشنی سس سزار ۱۰۰٪ طبیعی می‌باشد و فاقد هرگونه اسانس و افزودنی شیمیایی می‌باشد و به صورت انحصاری گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه های مورد نیاز حتی نمک به کار رفته است لذا پیش از افزودن نمک حتما آن را بچشید.

روش مصرف ادویه سس سزار

آسان ترین روش استفاده از این محصول این است که به مقدار دلخواه تا طعم مورد نظر از چاشنی سس مکزیکی به سس مایونز ساده بیافزائید. اما اگر اهل فن هستید می‌توانید پایه‌ی سس را هم خودتان درست کنید و بجای به کار بردن ادویه جات مختلف از این چاشنی استفاده کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید