سایز:

قیمت : 90,428 تومان


قیمت : 137,085 تومان


قیمت : 188,734 تومان


قیمت : 1,010,100 تومان

♨️ چاشنی تندوری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی حدود 30 قلم ادویه‌جات گرم و مقوی نظیر زنجبیل، زیره، جوزهندی و ... به کار رفته است
☰ موارد مصرف: انواع غذاهای کبابی، سالادها، چیپس، اسنک، سیب‌زمینی سرخ شده و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم تندوری داشته باشد.


☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی های هندی

اشتراک گذاری:

چاشنی تندوری

چاشنی تندوری یک چاشنی اصالتا هندی می‌باشد. در فرهنگ لغت هندی واژه تندوری به معنای تنوری می‌باشد. پس می‌توان گفت هندی‌ها از این چاشنی بیشتر در غذاهای تنوری استفاده می‌کنند. این چاشنی در سراسر جهان شهرت بسیار زیادی دارد. گوهر طعم و مزه ارائه دهنده کامل‌ترین چاشنی تندوری می‌باشد. در این چاشنی حدود 30 قلم ادویه‌جات گرم و مقوی نظیر زنجبیل، زیره، جوزهندی و ... به کار رفته است. تمامی این ادویه‌جات از بهترین کیفیت برخوردار هستند. این چاشنی طعمی مایل به تندی دارد و بسیار گرم و مقوی است و مصرف آن در کنار غذاهای سرد باعث اصلاح مزاج آن می‌باشد.

چاشنی تندوری فرمولی اختصاصی دارد که توسط خود مجموعه ارائه گردیده است و به صورت 100% طبیعی می‌باشد. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

موارد مصرف: انواع غذاهای کبابی، سالادها، چیپس، اسنک، سیب‌زمینی سرخ شده و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم تندوری داشته باشد.

طریقه مصرف ادویه تندوری

طرز استفاده از این محصول بستگی به غذایی که استفاده می‌کنید دارد. از این چاشنی هم می‌توان به عنوان مرینیت استفاده کرد و هم می‌توان هنگام پخت به غذا افزود و هم می‌توان بعد از پخت بر روی غذا پاشید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید