سایز:

قیمت : 97,760 تومان


قیمت : 148,200 تومان


قیمت : 204,100 تومان


قیمت : 1,092,000 تومان

♨️ پودر سوخاری پنیری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری پنیری

طعم پنیر همیشه و در هرغذایی پرطرفدار است. پودر سوخاری پنیری لذت میل کردن غذاهای سوخاری با عطر و طعم پنیر را برای شما به ارمغان آورده است. اگر می خواهید یک غذای سوخاری بسیار خوشمزه داشته باشید باید در انتخاب پودر سوخاری بسیار دقت کنید؛ چون پودر سوخاری مهم ترین عامل خوشمزگی و زیبایی غذاهای سوخاری است. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد.

پودر سوخاری پنیری مجموعه گوهر طعم و مزه یک ترکیب جذاب و دلچسب برای عاشقان پنیر و عاشقان سوخاری است. در این ترکیب از چندین نوع پنیر با بالاترین کیفیت استفاده شده است که این امر، عامل طعم جذاب و منحصر به فرد این پودر سوخاری شده است. این پودر سوخاری از 25 قلم ادویه و پنیر مثل پنیر پارمزان، پنیر چدار، پاپریکا، زردچوبه و ... تشکیل شده است که تمام مواد اولیه از بهترین کیفیت برخوردار میباشند.

پودر سوخاری پنیری گوهر طعم و مزه به صورت انحصاری فرموله و ارائه گردیده است و 100% طبیعی بوده و فاقد هرگونه افزودنی شیمیایی میباشد. در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید. پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری پنیری 

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست. تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید