سایز:

قیمت : 97,760 تومان


قیمت : 148,200 تومان


قیمت : 204,100 تومان


قیمت : 1,092,000 تومان

♨️ چاشنی گوشت

☰ 100% طبیعی
☰ دارای بیش از 35 قلم ادویه
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای ایرانی و سنتی

اشتراک گذاری:

چاشنی گوشت

گوشت قرمز یکی از محبوب ترین موادغذایی در سراسر جهان به شمار می‌رود. در ایران شاخص ترین غذاهایی که با گوشت قرمز طبخ می‌شوند چلو گوشت و ماهیچه یا گردن می‌باشند. اما خب چرا گاهی عطر و طعم مدنظر ما را ندارند. این نوع غذاها را فقط با استفاده از طعم‌دهنده های خاصی می‌توان به آن عطر و طعم دلخواه رساند.

مجموعه گوهر طعم و مزه چاشنی گوشتی ارائه داده است که بیش از ۳۵ قلم ادویه از قبیل فلفل سیاه، برگ بو، پودر پیاز، زعفران و... در آن به‌کار رفته است. این چاشنی ۱۰۰٪ طبیعی بوده و از مرغوب ترین و باکیفیت ترین ادویه‌ها و سبزیجات معطر تولید شده است. فرمول این چاشنی هم مانند دیگر محصولات گوهر طعم و مزه کاملا انحصاری است و این اطمینان را به شما می‌دهیم هیچ کدام از چاشنی‌های مجموعه هیچ نمونه داخلی و خارجی ندارند. در صورت استفاده از این چاشنی به هیچ ادویه دیگری حتی نمک‌ نیاز پیدا نمی‌کنید.

طریقه مصرف چاشنی گوشت:

از چاشنی مخصوص گوشت به مقدار دلخواه تا طعم مورد نظر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه آخر پخت به آن بیافزائید و اجازه دهید تا غذا جا بیافتد. همچنین می‌توانید ۲۴ ساعت قبل گوشت را با استفاده از این چاشنی مرینیت کنید؛ به این صورت که ۲۴ ساعت قبل تمام قطعات گوشت را با اسپری کردن روغن کاور کنید و از این چاشنی در همه جای قطعات گوشت بپاشید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید