سایز:

قیمت : 109,980 تومان


قیمت : 166,725 تومان


قیمت : 230,100 تومان


قیمت : 1,228,500 تومان

♨️ پودر سوخاری باربیکیو

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری باربیکیو

عطر و طعم باربیکیو طرفداران خاص خود را دارد. پودر سوخاری باربیکیو محصولی جذاب برای دوست داران باربیکیو است. ترکیب یک غذای سوخاری با عطر و بوی باربیکیو فوق العاده می شود. در غذاهای سوخاری پودر سوخاری مهم ترین نقش را ایفا می کند؛ چراکه هم در طعم آن و هم در زیبایی غذا نقش بزرگی دارد. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد.

پودر سوخاری باربیکیو گوهر طعم و مزه همه کار برای داشتن یک سوخاری فوق خوشمزه فراهم می کند. در این پودر سوخاری حدود 20 قلم از ادویه جات بسیار باکیفیت و درجه یک استفاده شده است از قبیل پودر خردل، پودر سیر، پاپریکا و ... پودر سوخاری باربیکیو گوهر طعم و مزه کاملا طبیعی بوده و مانند دیگر محصولات ما توسط گوهز طعم طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است.

در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید. پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری باربیکیو

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست.
تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید