سایز:

قیمت : 85,540 تومان


قیمت : 129,675 تومان


قیمت : 178,542 تومان


قیمت : 955,500 تومان

♨️ پودر سوخاری تند

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : انواع پودرهای سوخاری

اشتراک گذاری:

پودر سوخاری تند

اگر هم دوست دار غذاهای تند هستید و هم دوست دار غذاهای سوخاری؛ پودر سوخاری تند، مخصوص شما می باشد. مهم ترین بخش در غذاهای سوخاری؛ استفاده از پودر سوخاری مناسب می باشد. مجموعه گوهر طعم و مزه ارائه دهنده متنوع ترین طعم های پودر سوخاری میباشد.

پودر سوخاری تند گوهر طعم و مزه باترکیبی ویژه برای آن دسته از افرادی که به غذاهای تند علاقه مند هستند ارائه گردیده است. پودر سوخاری تند مجموعه ی ما از بیش از 20 قلم ادویه مانند فلفل قرمز، فلفل سیاه، زردچوبه، پودر پیاز و ... تولید شده است. مواد اولیه این پودر سوخاری از باکیفیت ترین و درجه یک ترین ادویه جات میباشد. پودر سوخاری تند مجموعه ما 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است.

در این محصول تمام ادویه جات مورد نیاز استفاده شده لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارد و در صورتی که می خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید. پودر سوخاری های گوهر طعم و مزه بر پایه‌ی پودر نان تست می‌باشد

موارد مصرف: برای سوخاری انواع مرغ، ماهی، میگو، قارچ، پیاز و ...

طریقه مصرف پودر سوخاری تند

چون طعم پودر سوخاری مجموعه ما بسیار کامل می باشد نیازی به مرینیت کردن مواد نیست.
تنها کافی است مواد خود را در پودر سوخاری بغلتانید سپس آن را سرخ کنید. در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید ابتدا در تخم مرغ یا خمیری که دوست دارید بغلتانید سپس در پودر سوخاری بغلتانید. اگر دوست دارید لایه ی خمیری ضخیم تر شود میتوانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید