سایز:

قیمت : 109,980 تومان


قیمت : 166,725 تومان


قیمت : 230,100 تومان


قیمت : 1,228,500 تومان

♨️ چاشنی همبرگر نرمال

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ چاشنی همبرگر نرمال یک چاشنی بسیار خوشمزه ویژه کسانی است به طعم‌های ساده‌تر را بیشتر دوست‌ دارند و فقط می‌خواهند یک برگر خوشمزه داشته باشند.

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای فست فودی

اشتراک گذاری:

چاشنی همبرگر نرمال

برگر یا همبرگر یک غذای محبوب در سراسر جهان است و از غذاهایی می‌باشد بیشتر سنین مخصوصا جوانان بسیار خواهان آن هستند. همبرگر انواع مختلفی دارد و با سس‌های مختلف و مواد مختلفی طبخ می‌شود. چون ماده اصلی در همبرگر گوشت چرخ‌کرده است مهم‌ترین بخش در پخت این غذا این است که بتوان گوشت چرخ‌کرده را به خوبی طعم‌دار کرد تا  طعم و بوی نامطبوع نداشته باشد و عطر و طعمی دلنشین بگیرد.

مجموعه گوهر طعم و مزه با ارائه ۵ طعم چاشنی همبرگر متنوع‌ترین طعم‌دهنده‌های برگر را به ارمغان آورده است. چاشنی همبرگر نرمال یک چاشنی بسیار خوشمزه ویژه کسانی است به طعم‌های ساده‌تر را بیشتر دوست‌ دارند و فقط می‌خواهند یک برگر خوشمزه داشته باشند.

این چاشنی از حدود ۴۰ قلم از ادویه‌جات مرغوب و باکیفیت تولید شده و ۱۰۰٪ طبیعی می‌باشد. در این چاشنی ادویه‌جاتی نظیر: پاپریکا، پودر خردل، فلفل سیاه، زردچوبه و ... به‌کار برده شده است. چاشنی برگر نرمال به صورت انحصاری توسط مجموعه گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. لازم به ذکر است این چاشنی کامل می‌باشد لذا نیاز به اضافه کردن هیچ ادویه دیگری حتی نمک نداريد.

 طریقه مصرف ادویه مخصوص همبرگر

حین پخت مواد گوشتی همبرگر از چاشنی به مقدار دلخواه تا طعم مورد نظر بیافزائید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید