سایز:

قیمت : 85,540 تومان


قیمت : 129,675 تومان


قیمت : 178,542 تومان


قیمت : 955,500 تومان

♨️ چاشنی و طعم‌دهنده پيازجعفری

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ حداقل سفارش یک کیلوگرم
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ موارد مصرف: انواع چیپس، پاپ‌کرن، سيب زمینی سرخ کرده، سالاد‌ها، سس‌ها و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم پياز جعفری داشته باشد.

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : طعم دهنده های چیپس و پاپ کرن

اشتراک گذاری:

چاشنی و طعم‌دهنده پيازجعفری

ترکیب پياز جعفری یک ترکیب جذاب، خاص و البته پرطرفدار است. اکثر شما حتما تا به‌حال چیپس پياز جعفری را میل کرده‌اید و کمتر کسی است که این طعم را دوست نداشته باشد. گوهر طعم و مزه طعم‌دهنده ای را ارائه داده است که هم ۱۰۰٪ طبیعی است و هم به صورت اختصاصی فرموله شده است و کاملا منحصر به فرد است و هیچ گونه نمونه ی داخلی یا خارجی ندارد. در این چاشنی ادویه‌هایی نظیر پودر پیاز، پاپریکا و سبزیجات مثل جعفری به‌کار برده شده است.

طعم‌دهنده پياز جعفری مجموعه گوهر طعم و مزه طعمی بسیار کامل و جذاب دارد و از هیچ گونه اسانس یا طعم‌دهنده غیر طبیعی استفاده نشده و کاملا ارگانیک و طبیعی می‌باشد. در این چاشنی از نمک استفاده شده است لذا حتما قبل از اضافه کردن نمک آن را بچشید.

موارد مصرف: انواع چیپس، پاپ‌کرن، سيب زمینی سرخ کرده، سالاد‌ها، سس‌ها و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم پياز جعفری داشته باشد.

طریقه مصرف ادویه پیاز و جعفری

برای طعم‌دهی بیشتر و خوشمزه‌تر شدن بهتر است بعد از پخت غذا از طعم‌دهنده پياز جعفری روی خوراک مورد نظر بپاشید اما حین پخت هم می‌توان از آن استفاده نمود.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید