سایز:

قیمت : 127,088 تومان


قیمت : 192,660 تومان


قیمت : 265,252 تومان


قیمت : 1,419,600 تومان

♨️ چاشنی نودل زعفرانی

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم از ادویه‌ادویه‌جات باکیفیت و درجه یک مثل زعفران، پودر سیر، فلفل سیاه و ... به‌کار رفته است☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای ایتالیایی

اشتراک گذاری:

چاشنی نودل زعفرانی

نودل یک غذای سریع، آسان و به‌صرفه می‌باشد. چاشنی نودل زعفرانی گوهر طعم و مزه طعمی دل‌انگیز را به نودل می‌دهد. در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم از ادویه‌ادویه‌جات باکیفیت و درجه یک مثل زعفران، پودر سیر، فلفل سیاه و ... به‌کار رفته است. در چاشنی نودل زعفرانی بهترین نوع زعفران به‌کار رفته است و این باعث شده که عطر و طعم زعفران در نودل غالب باشد.

نودل به صورت رشته‌های سفید یا زرد می‌باشد که کاملا بی‌طعم است اما می‌توانید با استفاده از چاشنی‌های نودل گوهر طعم و مزه، آن را به یک غذای بسیار خوشمزه و مقوی تبدیل کنید؛ چراکه این چاشنی‌ها نه تنها عطر و طعم بی‌نظیری به نودل شما می‌دهد، بلکه به دلیل به‌کار بردن ادویه‌ها و سبزیجات مقوی و مرغوب، نودل را تبدیل به یک غذای مقوی هم می‌کند.

چاشنی نودل زعفران 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

طریقه مصرف چاشنی نودل زعفرانی

هنگام تهیه نودل، از چاشنی نودل به اندازه‌ای که دوست دارید غذای شما طعم‌دار شود اضافه نمایید. گوهر طعم و مزه ارائه‌دهنده متنوع‌ترین چاشنی‌های نودل می‌باشد.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید