سایز:

قیمت : 171,080 تومان


قیمت : 259,350 تومان


قیمت : 356,980 تومان


قیمت : 1,911,000 تومان

♨️ ماسالاتی زعفرانی

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این ترکیب نزدیک به ۴۰ قلم از ادویه‌جات مرغوب و باکیفیت مثل زعفران، میخک، جنسینگ و ... استفاده شده است.☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع نوشیدنی

اشتراک گذاری:

ماسالاتی زعفرانی

ماسالاتی به معنای چای ادویه است. این چای اصالتا هندی است و ترکیبی از چندین نوع ادویه گرم و مقوی، چای و شیر است.
گوهر طعم و مزه در راستای رفاه بیشتر مشتریان چای ماسالای زعفرانی را ارائه داده است. در این ترکیب نزدیک به ۴۰ قلم از ادویه‌جات مرغوب و باکیفیت مثل زعفران، میخک، جنسینگ و ... استفاده شده است. زعفران به‌کار برده شده در ماسالاتی زعفرانی از مرغوب‌ترین نوع زعفران است که این امر باعث شده این ماسالاتی از عطر و طعم ویژه‌ای برخوردار باشد.

ماسالاتی بسیار مقوی می‌باشد چراکه ادویه‌های به کار برده شده از طبع گرمی برخوردار هستند و بسیار هم مقوی هستند پس ماسالاتی خواص همه آنها را دارا می‌باشد. ماسالاتی زعفرانی 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است.

طریقه مصرف ماسالاتی زعفرانی

1 الی 2 قاشق غذاخوری (با توجه به ذائقه خود) از ماسالاتی را در یک فنجان آبجوش یا شیر گرم مخلوط نمایید و پس از چند دقیقه میل کنید.
به دلیل اینکه ماسالاتی گوهر طعم و مزه کاملا طبیعی است ممکن است بعد از آماده‌سازی مقدار بسیار کمی از ادویه‌ها ته‌نشین شود که در صورت تمایل می‌توانید آن را صاف کنید.
گوهر طعم و مزه اولین تولید کننده چای ماسالا در طعم‌های مختلف است.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید