سایز:

قیمت : 114,868 تومان


قیمت : 174,135 تومان


قیمت : 240,500 تومان


قیمت : 1,283,100 تومان

♨️ چاشنی نودل باربیکیو

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم از ادویه‌جات مرغوب مثل دارچین، فلفل سیاه، پودر سیر و ... استفاده شده است


☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع غذاهای ایتالیایی

اشتراک گذاری:

چاشنی نودل باربیکیو

نودل یک غذای سریع، آسان و به‌صرفه می‌باشد. چاشنی نودل باربیکیو ی گوهر طعم و مزه با دارا بودن عطر و طعم دودی طعمی شگفت انگیز به نودل شما می‌دهد. در این چاشنی بیش از ۳۰ قلم از ادویه‌جات مرغوب مثل دارچین، فلفل سیاه، پودر سیر و ... استفاده شده است. در چاشنی نودل باربیکیو طعم دودی یا همون باربیکیو در نودل غالب است و همین باعث متمایز شدن این چاشنی از دیگر چاشنی‌های نودل شده است.

نودل به صورت رشته‌های سفید یا زرد می‌باشد که کاملا بی‌طعم است اما می‌توانید با استفاده از چاشنی‌های نودل گوهر طعم و مزه، آن را به یک غذای بسیار خوشمزه و مقوی تبدیل کنید؛ چراکه این چاشنی‌ها نه تنها عطر و طعم بی‌نظیری به نودل شما می‌دهد، بلکه به دلیل به‌کار بردن ادویه‌ها و سبزیجات مقوی و مرغوب، نودل را تبدیل به یک غذای مقوی هم می‌کند.

چاشنی نودل باربیکیو 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

طریقه مصرف چاشنی نودل باربیکیو

هنگام تهیه نودل، از چاشنی نودل به اندازه‌ای که دوست دارید غذای شما طعم‌دار شود اضافه نمایید. گوهر طعم و مزه ارائه‌دهنده متنوع‌ترین چاشنی‌های نودل می‌باشد.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید