سایز:

قیمت : 85,540 تومان


قیمت : 129,675 تومان


قیمت : 178,542 تومان


قیمت : 955,500 تومان

♨️ چاشنی چات ماسالا

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی حدود 35 قلم از ادویه‌جات مرغوب و درجه یک نظیر زیره، رازیانه، گشنیز و ... به کار رفته است.
☰ موارد مصرف: انواع سالاد، نوشیدنی‌های خنک هندی، تخم‌مزغ آبپز یا نیمرو، انواع خوراک‌های حبوبات و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم چات‌ماسالا داشته باشد.


☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی های هندی

اشتراک گذاری:

چاشنی چات ماسالا

در فرهنگ لغت هندی ماسالا به معنای مخلوط ادویه است. چاشنی چات ماسالا یکی دیگر از انواع ماسالاهای هندی می‌باشد. این چاشنی اصالتی هندی دارد که البته در کشور پاکستان بسیار پرکاربرد است. گوهر طعم و مزه بهترین نوع چاشنی چات ماسالا را برای شما به ارمغان آورده است. در این چاشنی حدود 35 قلم از ادویه‌جات مرغوب و درجه یک نظیر زیره، رازیانه، گشنیز و ... به کار رفته است. مهم ترین ادویه به‌کار رفته شده پودر انبه می‌باشد. چاشنی چات ماسالا طعمی خاص و البته جذاب دارد.

چاشنی چات ماسالا 100% طبیعی بوده و به صورت انحصاری توسط گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه‌های مورد نیاز به‌کار رفته است لذا نیاز به افزودن هیچ ادویه دیگری حتی نمک ندارید و در صورتی که می‌خواهید نمک بیشتری اضافه کنید حتما آن را بچشید.

موارد مصرف: انواع سالاد، نوشیدنی‌های خنک هندی، تخم‌مزغ آبپز یا نیمرو، انواع خوراک‌های حبوبات و هر غذایی که دوست دارید عطر و طعم چات‌ماسالا داشته باشد.

طریقه مصرف ادویه چات ماسالا

طرز استفاده از این محصول بستگی به غذایی که استفاده می‌کنید دارد. از این چاشنی هم می‌توان هنگام پخت به غذا افزود و هم می‌توان بعد از پخت بر روی غذا پاشید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید