سایز:

قیمت : 90,428 تومان


قیمت : 137,085 تومان


قیمت : 188,734 تومان


قیمت : 1,010,100 تومان

♨️ چاشنی سس سالسا

☰ 100% طبیعی
☰ طعمی کاملا خاص و انحصاری
☰ ارسال به سراسر کشور
☰ در این چاشنی حدود ۳۰ قلم از ادویه جات بسیار مرغوب استفاده شده است. برخی از مواد اصلی عبارتند از : فلفل هالپینو، فلفل چیلی، پودر گوجه، پودر سیر و ...

☎️ جهت سفارش در حجم های بالاتر یا مشاوره با شماره تلفن 09155254152 تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی : چاشنی انواع سس ها

اشتراک گذاری:

چاشنی سس سالسا

سس سالسا اصالتا یک سس تند مکزیکی است. این سس افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. گوهر طعم و مزه در راستای رفاه حال مشتریان چاشنی مخصوص برای سس سالسا ارائه داده است. در این چاشنی حدود ۳۰ قلم از ادویه جات بسیار مرغوب استفاده شده است. برخی از مواد اصلی عبارتند از : فلفل هالپینو، فلفل چیلی، پودر گوجه، پودر سیر و ...

از این چاشنی به دو صورت می‌توانید استفاده کنید:
۱. هم می‌توانید در سس سالسا استفاده کنید.
۲. هم می‌توانید در غذاهایی که دوست دارید طعم سالسا داشته باشد مثل انواع سالاد، انواع ساندویچ، املت و نیمرو و ... استفاده نمایید.

چاشنی سالسا ۱۰۰٪ طبیعی می‌باشد و فاقد هرگونه اسانس و افزودنی شیمیایی می‌باشد و به صورت انحصاری گوهر طعم و مزه فرموله و ارائه گردیده است. در این چاشنی تمام ادویه های مورد نیاز حتی نمک به کار رفته است لذا پیش از افزودن نمک حتما آن را بچشید.

روش مصرف ادویه سس سالسا

آسان ترین روش استفاده از این محصول این است که به مقدار دلخواه تا طعم مورد نظر از چاشنی سس سالسا به سس مایونز ساده بیافزائید. اما اگر اهل فن هستید می‌توانید پایه‌ی سس را هم خودتان درست کنید و بجای به کار بردن ادویه جات مختلف از این چاشنی استفاده کنید.

برای سفارش در حجم های بالاتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

نظر بدهید